OGK Competitie 2019 Heren afgesloten

De zesde en laatste ronde van OGK Competitie 2019 is afgelopen en dus kunnen we voor OGK district 1 vaststellen wie de (aspirant-)kampioenen zijn en wie mogen deelnemen aan de clubkampioenschappen in december.

Bij de heren kent de SKD maar liefst vier aspirant-kampioenen: Alles Om 1 en 2, HZP 1 en Alle Negen 2.

 

De toelating voor de Clubkampioenschappen wordt vastgesteld door de OGK WedstrijdCommissie.

 

Heren Hoofdklasse

VOG 1 is op de laatste plaats geëindigd en degradeert - na een zeer lange reeks van jaren - uit de Hoofdklasse.
Hopelijk slaagt één van de andere herenclubs te promoveren vanuit Klasse 1, zodat Doesburg toch vertegenwoordigd blijft in de Hoofdklasse.

Het Clubkampioenschap Hoofdklasse Heren wordt gehouden op zondagmorgen 15 december 2019 in Kegelcentrum Doesborgh.
De deelnemers zullen zijn: KNAL 1 (kampioen HK district 1), Nooit Gedacht 1 (2e HK district 1), BKC 1 (kampioen HK disctrict 2) en Sylawald 1 (2e HK district 2).

 

Heren Klasse 1

Alles Om 1 is als eerste geëindigd in Klasse 1 Poule 1.
HZP 1 deed dat zelfde in Klasse 1 Poule 2.
Beide viertallen zullen samen met Nooit Gedacht 2 uit Klasse 1 Poule HK uitmaken wie promoveert naar de Hoofdklasse in de wedstrijd om Clubkampioenschap Heren Klasse 1 op zaterdagmiddag 14 december 2019 in Dieren. In de strijd om het Clubkampioenschap zullen deze drie clubteams uit district 2 ook BKC 2 (aspirant-kampioen Klasse 1 poule HK) en KIOS 1 (aspirant-kampioen Klasse 1 poule 1) tegenkomen.

 

Heren Klasse 2

Alles Om 2 was in Klasse 2 Poule 1 sterker dan alle andere clubviertallen en is daarom deze klasse aspirant-kampioen geworden.
Alle Negen 2 was in Klasse 2 Poule 2 werkelijk oppermachtig, won alle competitieronden en is dus terecht ook aspirant-kampioen geworden.
Hiermee kunnen deze twee viertallen meedoen in Clubkampioenschap Klasse 2 Heren op zondagmiddag 14 december in Dieren, samen met Nooit Gedacht 3 (aspirant-kampioen district 1, poule HK), Ons Genoegen Aalten 2 (aspirant-kampioen district 2, poule 1) en Sylawald 2 (aspirant-kampioen district 2, poule HK).

 

Complete competitieresultaten

>> Klik HIER voor de complete competitieresultaten <<