O.G.K. Competitie 2020 - District 1

 

Dames poule Hoofdklasse: Hoofdklasse - Klasse 1 - Klasse 2 - Klasse 3

Clubs

 

Week

Wedstrijd datum

Plaats

Baan

Zet m Op

 

Week 11

9-10-11-12 maart

Warnsveld

3-4

de Hooiplukkers

 

Week 14

30-31 maart 1-2 april

Doesburg

3-4

De Boggelaar

 

Week 17

20-21-22-23 april

Brummen

1-2

D.K.C.B.

 

Week 41

5-6-7-8 oktober

Lochem

4-5

O.N.A

 

Week 44

26-27-28-29 oktober

Dieren

1-2

R.B.K.

 

Week 47

16-17-18-19 november

Zutphen

1-2

 

Dames poule 1: Klasse 1 - Klasse 2 - Klasse 3

Clubs

 

Week

Wedstrijd datum

Plaats

Baan

B.P.R.

 

Week 11

9-10-11-12 maart

Doesburg

1-2

R.O.Z.

 

Week 14

30-31 maart 1-2 april

Dieren

1-2

Hanzekegels

 

Week 17

20-21-22-23 april

Doesburg

3-4

W.I.K.

 

Week 41

5-6-7-8 oktober

Dieren

3-4

D.E.S.A.

 

Week 44

26-27-28-29 oktober

Zutphen

1-2

D.O.S.

 

Week 47

16-17-18-19 november

Brummen

1-2

T.O.V.O.

 

 

 

 

 

 

Heren poule Hoofdklasse: Hoofdklasse - Klasse 1 - Klasse 2 - Klasse 3

Clubs

 

Week

Wedstrijd datum

Plaats

Baan

K.N.A.L.

 

Week 11

9-10-11-12 maart

Lochem

4-5

Nooit Gedacht 1

 

Week 14

30-31 maart 1-2 april

Doesburg

1-2

Onder Ons

 

Week 17

20-21-22-23 april

Zevenaar

 

8 o/d/Lange

 

Week 41

5-6-7-8 oktober

Brummen

3-4

G.Z.U.

 

Week 44

26-27-28-29 oktober

Dieren

3-4

Nooit Gedacht 2

 

Week 47

16-17-18-19 november

Zutphen

3-4

 

Heren poule 1: Klasse 1 - Klasse 2 - Klasse 3

Clubs

 

Week

Wedstrijd datum

Plaats

Baan

De Boggelaar

 

Week 11

9-10-11-12 maart

Warnsveld

1-2

Entre Nous

 

Week 14

30-31 maart 1-2 april

Lochem

4-5

Alles Umme

 

Week 17

20-21-22-23 april

Doesburg

1-2

K.I.K.

 

Week 41

5-6-7-8 oktober

Dieren

1-2

Alles Om

 

Week 44

26-27-28-29 oktober

Zutphen

3-4

V.O.G.

 

Week 47

16-17-18-19 november

Brummen

3-4

 

Heren poule 2: Klasse 1 - Klasse 2 - Klasse 3

Clubs

 

Week

Wedstrijd datum

Plaats

Baan

H.Z.P.

 

Week 11

9-10-11-12 maart

Doesburg

3-4

De Baanjagers

 

Week 14

30-31 maart 1-2 april

Dieren

3-4

Alle Negen

 

Week 17

20-21-22-23 april

Brummen

3-4

De Lijmers

 

Week 41

5-6-7-8 oktober

Brummen

1-2

 

 

Week 44

26-27-28-29 oktober

Zevenaar

 

 

 

Week 47

16-17-18-19 november

Doesburg

1-2